Universal Diyarbakır Hastanesi

Universal Diyarbakır Hastanesi

Universal Diyarbakır Hastanesi, kaliteli ve modern sağlık hizmetini Diyarbakır’a ve bölgedeki diğer illere ulaştırmak amacıyla kurulmuş tam teşekküllü bir hastanedir.
17.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu Universal Diyarbakır Hastanesi, 159 hasta yatağı ile hizmet sunmaktadır. Hastanede yer alan süit odalar, tedavi sürecinde hasta konforunu en üst düzeyde tutmak için tasarlanmıştır.
Universal Diyarbakır Hastanesi, merkezi bir noktada konumlanmıştır. Dağkapı Meydanı’nda Elazığ Caddesi No:2 adresinde yer alan hastaneye toplu taşıma araçları ile de rahatça ulaşılabilmektedir.
5 ameliyathanesi bulunan Universal Diyarbakır Hastanesi, 12 Yenidoğan, 3 KVC(Kalp – Damar Cerrahisi), 9 koroner ve 9 cerrahi olmak üzere 33 yatak ile yoğun bakım hizmeti sunmaktadır.
Hastanede yer alan görüntüleme ve laboratuar bölümlerinde pek çok tanı ve tetkik yöntemi uygulanabilmektedir.
Radyoloji bölümünde; MR (1,5 Tesla), 64 kesitli bilgisayarlı tomografi (CT), anjiyografi, röntgen flouroskopi, kemik mineral dansitometre, US/doppler, mamografi, C kollu skopi ve mobil röntgen gibi tanı amaçlı görüntüleme hizmetleri verilebilmekte, laboratuarlarda ise tüm mikrobiyoloji, hormon, hematoloji, immünoseroloji ve patoloji testleri uygulanabilmektedir.

Adres : Elazığ Cad. Dış Kapı Meydanı No:1 PK:21100 Yenişehir / Diyarbakır
Tel : 0 (412) 223 24 00
0 (412) 229 09 84

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir